Nákupní podmínky

Dodavatel:
Milan Jindra
Sídlo: Dřísy 246; 27714
IČO: 66409446
DIČ: CZ7204061040
mobil: +420 776665887
Odběratel:
koncový uživatel, instalační firma, státní instituce

Objednávka zboží

Zboží je možno objednat následujícími způsoby:

 • ústně (osobně, telefonicky)
 • objednávkou učiněnou prostřednictvím našeho internetového obchodu  www.jindra-alarmy.cz
 • písemně ( poštou, emailem)

Objednávka, neuskutečněná přes internetový obchod, by měla obsahovat následující údaje:

 • obchodní jméno
 • IČO, DIČ (pokud se jedná o plátce DPH)
 • označení zboží, jednotkovou cenu, množství
 • formu dodání zboží (osobní odběr, typ přepravy)
 • Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes elektronický obchod.
 • Prodávající si vyhrazuje právo objednávku odmítnout bez udání důvodu.

Možnosti přepravy:

 • upřednostníte-li osobní odběr je nutné se dopředu domluvit na termínu předání.
 • odešleme Vám zboží klasickou cestou a to přepravní společností PPL - zboží u vás bude do 24 hodin od odeslání

Při objednávce nad 10.000Kč bez DPH je přeprava společností PPL zdarma.

Platební podmínky:

 • platba v hotovosti při osobním odběru zboží
 • platba bankovním převodem na základě vystavení proforma faktury. Po připsání částky na účet je zboží expedováno.
 • platba na dobírku

Jak reklamovat vadné zboží:

Pokud se Vám porouchá zakoupený produkt u naší společnosti máte samozřejmě plné právo jej v rámci záruční doby poslat na bezplatnou opravu.

Bezplatnou opravou se rozumí oprava vadného produktu na náklady výrobce.

Vadný produkt můžete osobně donést k nám do sídla firmy.

Adresa provozovny pro zaslání reklamací:

Milan Jindra; Dřísy 246; 27714

Cenové skupiny a podmínky:

Pro stálé zákazníky s většími odběry máme připraveny speciální cenové podmínky. Pro přiřazení do výhodnější cenové skupiny je nutné nás kontaktovat a dohodnout se na případných podmínkách. Máte-li u nás veden účet s výhodnější cenovou skupinou, je nutné se pro "aktivaci" lepších cen přihlásit.

Dodavatel si vyhrazuje právo změny ceny.

Právo na odstoupení od smlouvy:

Odběratel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má v souladu s Občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek uživání, nejlépe nerozbalené.

Bezpečnost a ochrana informací:

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a marketingových akcí prodávajícího a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání). Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky a marketingových akcí prodávajícího, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy a využití pro marketingové účely prodávajícího (zejm. pro zasílání obchodních sdělení, telemarketing, sms), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu Milan Jindra; Dřísy 246; 277 14. Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická, zejména prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách www.jindra-alarmy.cz. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu (prostřednictvím citovaného kontaktního formláře včetně práva požadovat vysvětlení a odstranění závadného stavu a dalších zákonných práv k těmto údajům.

Záruční podmínky:

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího a platnými a účinnými právními předpisy ČR.  Jako záruční list obvykle slouží nákupní doklad (podrobnosti viz Reklamační řád).